Hodowla kotów Brytyjskich z Sosnowca, Dąbrowa Górnicza, Śląsk

Aktualności

 

 

 

12.12.2017 

 W chwili obecnej , w naszej hodowli dostęne są jeszcze dwa kocurki w kolorze niebieskim Leo oraz w kolorze kremowym Maximus, Zainteresowane osoby , zapraszamy do kontaktu.

 

 17.08.2017

 Pod koniec lipca przywitaliśmy na świecie dwa mioty kociat . Dumne mamy to Alessa oraz Eclipse. W chwili obecnej dostępne są kociaki w kolorze czekoladowym i liliowym.Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

 

 

 15.08.2016

Sierpień to wyjątkowy miesiąc w naszej hodowli. Spełniło się moje marzenie o kremowej kotce. To wielkie szczęście o imieniu Peppa Di Dworek*PL, przyjechało do nas od wspaniałej hodowczyni Magdaleny Mikołajczak, która to obdarzyła mnie ogromnym zaufaniem powierzając w moje ręce ten skarb. Koteczka jest wyjątkowa sama w sobie. Bardzo dziękujemy Magdaleno. Oprócz koteczki Peppy urodziła się w naszej hodowli i została z nami koteczka szylkret liliowy Ulysee, córka naszej Jasminy. Trzecie pokolenie kotów urodzonych w naszej hodowli. Koteczki są w podobnym wieku, idealnie się uzupełniają. Uwielbiam je.

 

 

12.08.2016

W naszej hodowli wolne są cztery cudowne kociaczki, dostępne tylko w opcji na kolanka. Koteczki mogą jechać do nowych domków już na koniec Sierpnia. Dostępne kociaczki to trzy kocurki oraz nasza wyjatkowa kotunia Witch. Zapraszamy do zakładki "Aktualne mioty".

02.08.2016 

 Wszystkie kociaki z miotu "T" znalazły już kochające domki. Szczęśliwego życia kochane maluszki. 

14.02.2016

Już z nami są kociątka z miotu "R", "S" i "T" zapraszamy osoby zainteresowane kociątkami do zakładki "Aktualne mioty".

04.01.2016

Na koniec stycznia spodziewamy się kociątek. Rodzicami zostaną Elektra of Perła Południa*PL oraz Alviero New Montemi*CZ, a także Aisha of Perła Południa*PL oraz Alviero New Montemi*CZ. Możliwe kolory kociat to: niebieskie, liliowe, kremowe, rude, szylkrety.

  • Zapowiedź miotu w Hodowli Perła Południa*PL
    Zapowiedź miotu w Hodowli Perła Południa*PL
  • Prawa autorskie

    Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione. Niniejsza strona internetowa podlega ochronie prawa autorskiego, na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku. Wszelkie osoby reprodukujące tę stronę tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegały będą odpowiedzialności karnej.

Aktualizacje: PERŁA POŁUDNIA
Pozycjonowanie / Opieka nad stroną: DS
CMS by Quick.Cms | Projekt i wykonanie: DISEGNO STUDIO &
BAKALLAND Siberians | All rights reserved! 2015 | wizyt: licznik

Hodowla kotów Brytyjskich Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza
stat4u Hodowla kotów Brytyjskich Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Śląsk, Hodowla z Dąbrowy Górniczej, Perła Południa

Hodowla kotów Brytyjskich Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Śląsk, Hodowla z Dąbrowy Górniczej, Perła Południa