ARCHIWUM Aktualności » 2011

2011

24.11.2011 Nasza czekoladowa koteczka GISELLE z Kociego Snu*PL obdarzyła nas kocurkiem w kolorze liliowym. Dumnym tatusiem został GIC DIO LION Finch Nest*PL :)
04.11.2011 W dniu 04.11 w naszej hodowli przyszły na świat kocięta po naszej medalistce FABULOUS of Czankra*PL. Koteczka wielokrotnie nagradzana na wystawach międzynarodowych co jest potwierdzone dyplomami oraz odznaczeniami. Kotka kompaktowa idealna w typie w kolorze szylkret niebieski, ojciec kociąt to liliowy kocur GIC DIO LION Finch Nest*PL. Do sprzedania są kociaki o następujących barwach:

  • Dwa kocurki kremowe (BRI e)
  • Trzy kocurki niebieskie (BRI a)
  • Jedna koteczka niebieska (BRI a)

Kociaki po rodowodowych rodzicach z tytułami. Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu !!! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Hodowla kotów Brytyjskich Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Śląsk, Hodowla z Dąbrowy Górniczej, Perła Południa
11-12.06.2011 Kolejna nasza wystawa to Żory, która odbyła się 11-12 czerwca. Nasza koteczka Fabulous of Czankra*PL w obydwa dni zdobyła NOM BIS. Giselle z Kociegu Snu*PL zdobyła kolejny certyfikat zbliżający ją do tytułu Inter Championa. Wystawa udana. Kolejna wystawa w Ostravie i Łodzi.
02-05.06.2011 Byliśmy na wystawie w Krakowie. Nasza koteczka FABULOUS OF CZANKRA*PL skończyła tytuł EUROPA CHAMPION. Natomiast koteczka czekoladowa GISELLE Z KOCIEGO SNU*PL po rocznej przerwie rozpoczęła wyjazdy na wystawy. Certyfikat który zdobyła jest pierwszym certyfikatem na INTERCHAMPIONA. Ogólnie wystawa bardzo udana. Kolejna wystawa to wystawa w Żorach zorganizowana przez związek w którym jesteśmy zrzeszeni. Tym razem na wystawie pokażą się wszystkie trzy koteczki.
30.04.2011 Fabulous tym razem także dostała NOM BIS, certyfikat CACS. Żylina to kolejny cel naszego wyjazdu wystawowego. Kotka zdobyła kolejny certyfikat CACS, przybliżający ją do zdobycia tytułu SUPREME CHAMPION.
Hodowla kotów Brytyjskich Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Śląsk, Hodowla z Dąbrowy Górniczej, Perła Południa
02.04.2011 Tym razem dwa dni wystawy Międzynarodowej w Jaworznie. Wielkie zaskoczenie. Kotka Fabulous w obydwa dni zdobyła CACS, NOM BIS, BOS cat. III !!!!! Dodatkowo w niedzielę zdobyła tytuł BIV, co jest dla nas dużym zaszczytem.
26.02.2011 Fabulous of Czankra*PL wyruszyła na swoja pierwszą wystawę po urodzeniu kociątka. Ku naszemu zdziwieniu ten debiut był bardzo owocny. W pierwszy oraz drugi dzień kotka zdobyła kolejne certyfikaty na tytuł Europa Champion - CACS. Koteczka Aisha z Perła Południa*PL wystąpiła pierwszy raz na wystawie i o dziwo w obydwa dni zdobyła NOM BIS.
Aktualizacje: PERŁA POŁUDNIA
Pozycjonowanie / Opieka nad stroną: DS
CMS by Quick.Cms | Projekt i wykonanie: DISEGNO STUDIO &
BAKALLAND Siberians | All rights reserved! 2015 | wizyt: licznik

Hodowla kotów Brytyjskich Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza
stat4u Hodowla kotów Brytyjskich Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Śląsk, Hodowla z Dąbrowy Górniczej, Perła Południa

Hodowla kotów Brytyjskich Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Śląsk, Hodowla z Dąbrowy Górniczej, Perła Południa